06 mei

Ambassadeur Kunst en Cultuur in Woerden e.o.

Woerden en omstreken kent diverse Cultuur- en Kunstplatformen en verenigingen zoals Kunst aan de Rijn, Creatief Centrum Woerden, Fotografen Kasteel maar bijvoorbeeld ook Het Rietveldpalviljoen in Amersfoort, dat ook binnen onze afdeling van de Fotobond valt. Met een aantal van deze organisaties zijn wij al in contact, met een aantal andere willen wij als bestuur de contacten intensiveren.

Peter-Paul Oostveen heeft zich bereid verklaard om namens het bestuur de contacten te gaan onderhouden. Met een aantal organisaties is hij al bekend of heeft hij al contact, onder andere het Fotografenkasteel.

Peter-Paul zal ons op de hoogte houden van ontwikkelingen en mogelijke samenwerking op cultureel terrein. Over 650-jaar Stad Woerden zijn al gesprekken gaande.

Foto: Els Wieringa

Onze vroegere secretaris Els Wieringa heeft een expositie in het Hofpoort ziekenhuis. Daar is ook bovenstaande foto op groot formaat te bewonderen. Ga gerust even kijken, de tentoonstelling is vrij te bezoeken tijdens de openingstijden.