08 apr

Uitslag Bondsfotowedstrijd 2018

Foto: Erwin Sparreboom – 22 punten

FC Iris is 36ste geworden in de Bondsfotowedstrijd voor clubs met 206 punten. Eerste van de 169 clubs werd FG De Huiskamer met 232 punten. Erwin Sparreboom scoorde van onze club de hoogste waardering: 22 punten.

Vorig jaar werd onze club 56ste, dus over twee jaar gaan we winnen!
Niet alle ingezonden 1700 foto’s konden natuurlijk worden besproken. Je kon aangeven of je tijdens de middagsessie de foto’s van je eigen club wilde laten bespreken. Jurylid Frans Rentink heeft onze foto’s vakkundig besproken.

Hieronder zie je de punten die iedere foto heeft  behaald. De complete uitslagenlijst vind je hier. Op de site van de Fotobond vind je een verslag, en bovendien zijn daar de foto’s van de vier hoogst geëindigde clubs en de individueel best beoordeelde foto’s te vinden. Het is de moeite waard daar een kijkje te nemen!

error: Content is protected !!